Klub Rekordowych Przebiegów Toyoty

Pochwal się trwałością swojego samochodu

2022-08-04

Klubie Rekordowych Przebiegów Toyoty powstał z myślą o właścicielach samochodów marki. Udział w nim stanowi doskonałą okazję do tego, by pochwalić się niezrównaną trwałością auta. Samochody Toyoty od lat słyną ze swej niezawodności i osiągają wysokie wartości rezydualne.

Toyota stworzyła Klub Rekordowych Przebiegów, do którego zaprosiła posiadaczy samochodów marki z przebiegiem powyżej 200 000 km. Mogą oni nie tylko dołączyć do Klubu i podzielić się historią swojego samochodu w Kronice najdalszych podróży, lecz również otrzymać Atrybuty Rekordzisty. Są to specjalne gadżety przypisane do poszczególnych kategorii w klasyfikacji rekordów.

Klub Rekordowych Przebiegów

Samochody Toyoty od lat słyną ze swej trwałości i niezawodności. Na całym świecie wiele Priusów, Corolli, Hiluxów czy Land Cruiserów osiąga przebiegi rzędu miliona kilometrów. To z kolei przekłada się na wysokie wartości rezydualne. Samochody Toyoty cieszą się na rynku wtórnym ogromnym zainteresowaniem i dobrze trzymają wartość. Na przykład przewidywana wartość odsprzedaży debiutującej właśnie Corolli Cross po 3 latach i 90 000 km przebiegu sięga nawet 63,4%.

Klub Rekordowych Przebiegów

Auta Toyoty kupuje się na lata. Dowodzi tego m.in. tegoroczny ranking portalu iSeeCars. Analitycy portalu przeanalizowali ponad 14,9 miliona samochodów sprzedanych w 2021 r., aby określić najbardziej niezawodne modele w oparciu o ich długoterminową niezawodność, z najwyższym odsetkiem samochodów, które osiągnęły 320 000 km (200 000 mil). Toyota zajęła zdecydowane pierwsze miejsce z wynikiem dwukrotnie większym niż średnia rynku.

Klub Rekordowych Przebiegów

Pojazdem, który najczęściej znajdował nabywców na egzemplarze z tak dużym przebiegiem, był Land Cruiser. W pierwszej dziesiątce znalazło się aż 6 modeli Toyoty – terenowe Sequoia, 4Runner i Tundra oraz duży sedan Avalon i ikona hybryd, Prius.

Klub Rekordowych Przebiegów

„Legendarna niezawodność naszych samochodów to wynik nieustannego doskonalenia technologii i maksymalnej dbałości o szczegóły zgodnie z zasadami słynnego Systemu Produkcyjnego Toyoty. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że na drogach całego świata można spotkać auta naszej marki o imponujących przebiegach. Dotyczy to także Polski. Klub Rekordowych Przebiegów to szansa, by uhonorować zarówno te najbardziej trwałe samochody, jak i ich właścicieli, którzy wiedzą, że mogą liczyć na swoje auta” – podkreślił Krzysztof Prus, Regional Senior Manager, Marketing Communication w Toyota Central Europe.

Klub Rekordowych Przebiegów

Dowiedz się więcej

Toyota bZ Compact SUV Concept Toyota bZ Compact SUV Concept Bezemisyjny pojazd z linii bZ Ranking Consumer Reports Ranking Consumer Reports Toyota i Lexus liderami zestawienia Toyota Prius 5. generacji Toyota Prius 5. generacji Światowa premiera i debiut nowego napędu plug-in hybrid Poznaj Toyotę GR86 Poznaj Toyotę GR86 Nowe auto driftingowe Kuby Przygońskiego Taiichi Ohno w Automotive Hall of Fame Taiichi Ohno w Automotive Hall of Fame Dowiedz się więcej Sztuczna inteligencja a bezemisyjne napędy Sztuczna inteligencja a bezemisyjne napędy Toyota Research Institute Nowa generacja systemów bezpieczeństwa Toyota T-MATE Nowa generacja systemów bezpieczeństwa Toyota T-MATE Większe możliwości Yarisy w kolorze Spicy Orange Yarisy w kolorze Spicy Orange Nowości w roku modelowym 2023 Lekki użytkowy van elektryczny Lekki użytkowy van elektryczny Nowy projekt Toyotay i partnerów Wymienne baterie do samochodów Wymienne baterie do samochodów Dowiedz się więcej o nowym projekcie Wyniki sprzedażowe Toyoty w lipcu 2022 roku Wyniki sprzedażowe Toyoty w lipcu 2022 roku Wzrost udziału w rynku do 17,7% Ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy PROACE CITY Ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy PROACE CITY Sprawdź szczegóły