Toyota z 3 głównymi nagrodami

Fleet Awards Polska 2016

2016-05-05

Toyota Prius, Toyota AYGO oraz pakiet systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense otrzymały główne nagrody w tegorocznym prestiżowym konkursie Fleet Awards Polska.

Toyota Prius uzyskała tytuł najlepszego samochodu flotowego z alternatywnym napędem. Toyota AYGO już po raz drugi z rzędu otrzymała nagrodę dla najlepszego samochodu flotowego dla pracownika w segmencie A. Za najlepszy system bezpieczeństwa w samochodzie jurorzy uznali pakiet Toyota Safety Sense.

Fleet Awards Polska

W konkursie Fleet Awards Polska co roku wybierane są najlepsze samochody, produkty i usługi flotowe. Plebiscyt składa się z dwóch części: głosowania internetowego oraz Wielkiego Testu Flotowego. W tym roku w głosowaniu weryfikowanym przez firmę audytorską wzięli udział managerowie flotowi i prawie 100 dziennikarzy motoryzacyjnych. Podczas Wielkiego Testu Flotowego fleet managerowie wcielili się w rolę jurorów, oceniając na specjalnie przygotowanych próbach wszystkie nominowane pojazdy. Tak złożony proces oceny jest potrzebny, aby laureaci w poszczególnych kategoriach mogli zasłużenie posługiwać się tytułem „najlepszego pojazdu flotowego”.

Nowy Prius i Toyota Safety Sense – premiery Toyoty

W tym roku rozpoczęła się sprzedaż czwartej generacji Toyoty Prius, najpopularniejszego samochodu hybrydowego na świecie. Wraz z nowym modelem na rynku zadebiutował napęd hybrydowy nowej generacji, o 15% oszczędniejszy od poprzednika, oraz nowoczesna platforma podłogowa TNGA. Nowy Prius to pierwszy model, w którym dostępna jest najnowocześniejsza wersja pakietu systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense, oparta na precyzyjnej technologii radarowej o zwiększonym zasięgu.

Toyota AYGO

Toyota AYGO drugiej generacji zadebiutowała w 2014 roku i do tej pory pozostaje najbardziej interesującym samochodem w segmencie A. Samochód wyróżnia się odważnym, nowoczesnym designem oraz ogromnymi możliwościami indywidualizacji, które zapewniają 3 wersje wyposażenia i 10 łatwo wymiennych elementów wykończenia nadwozia i wnętrza w 8 kolorach do wyboru. Co roku Toyota wprowadza na rynek nową wersję specjalną x-cite.

Dowiedz się więcej

Toyota AYGO w specjalnej ofercie Toyota AYGO w specjalnej ofercie Dni Otwarte 23-24 czerwca Toyota partnerem Szlachetnej Paczki Toyota partnerem Szlachetnej Paczki Dowiedz się więcej Toyota Prius znów na czele Toyota Prius znów na czele Znakomite wyniki w testach bezemisyjnej jazdy Toyota z 3 nagrodami w konkursie Fleet Derby 2016 Toyota z 3 nagrodami w konkursie Fleet Derby 2016 Sprawdź szczegóły Toyota rozbudowuje swoją ofertę dla firm Toyota rozbudowuje swoją ofertę dla firm Program testów flotowych nowego Priusa Toyota AYGO w nowej wersji specjalnej X-cite Toyota AYGO w nowej wersji specjalnej X-cite W sprzedaży od czerwca 2016 r. Toyota na targach Poznań Motor Show 2016 Toyota na targach Poznań Motor Show 2016 Sprawdź szczegóły Toyota Prius IV generacji Toyota Prius IV generacji Zachwyć się jej aerodynamiczną sylwetką Autonomiczne prowadzenie wg Toyoty Autonomiczne prowadzenie wg Toyoty Ponad 1400 patentów w latach 2010-2015 Wysoka wartość rezydualna Toyoty Prius 2016 Wysoka wartość rezydualna Toyoty Prius 2016 Sprawdź prognozy firmy Info-Ekspert Nowa Toyota Prius Nowa Toyota Prius Przełom w rozwoju napędów hybrydowych  Toyota najbardziej niezawodną marką motoryzacyjną Toyota najbardziej niezawodną marką motoryzacyjną Raport TÜV 2016