FLEET DERBY 2020

Toyota najlepszą marką flotową 2020

Potrójny sukces Toyoty. W najnowszym plebiscycie Fleet Derby 2020 Toyota została ponownie wybrana najlepszą marką flotową w segmencie samochodów osobowych. Doceniono także innowacyjność Toyoty.

Fleet Derby - Statuetka
Fleet Derby - Statuetka

Potrójny sukces Toyoty. W najnowszym plebiscycie Fleet Derby 2020 Toyota została ponownie wybrana najlepszą marką flotową w segmencie samochodów osobowych. Doceniono także innowacyjność Toyoty. W kategorii Napędy Alternatywne bezkonkurencyjna okazała się najnowsza generacja układu hybrydowego Hybrid Dynamic Force. Internetowe Salony Toyoty i Lexusa zostały uznane za najlepszy Produkt/Usługę Flotową 2020.

Fleet Derby to coroczny plebiscyt internetowy nagradzający i promujący produkty, usługi i osobistości, które kształtują polski rynek flotowy. W tegorocznej edycji przyjęto 131 zgłoszeń w 6 głównych kategoriach i 32 podkategoriach. Aż 59 firm konkurowało ze sobą o najwyższe wyróżnienia. W ciągu 6 miesięcy oddano 170 000 głosów. Toyota po raz kolejny została uznana za najlepszą markę flotową w podkategorii samochody osobowe. Profesjonaliści docenili wysoką jakość, potwierdzoną niezawodność i bezpieczeństwo, a także niskie koszty eksploatacji i wysoką wartość rezydualną aut Toyoty.

131 zgłoszeń

w 6 głównych kategoriach i 32 podkategoriach

59 firm

konkurowało ze sobą o najwyższe wyróznienia

170 tys. głosów

oddano w ciągu 6 miesięcy

Hybrydy Toyoty nr 1 w Polsce

Najnowsza generacja napędów hybrydowych wyposażonych w silniki Dynamic Force wyprzedziła konkurencję w kategorii Napędów Alternatywnych/Napędów Hybrydowych. Hybrydy Toyoty oferują jeszcze niższe spalanie i emisję szkodliwych substancji. Napęd w wersji z 2-litrowym silnikiem generuje łączną moc 184 KM. W mocniejszej wersji wyposażonej w 2,5-litrowy silnik benzynowy łączna moc układu wynosi 218 KM.

Nowe silniki benzynowe Dynamic Force zastosowane w obecnej generacji hybryd Toyoty charakteryzują się jednym z najwyższych współczynników sprawności cieplnej wśród dostępnych na rynku jednostek – wynosi on aż 41%. Nowa przekładnia e-CVT zapewnia dodatkowe oszczędności, redukując straty energii o 20% w porównaniu z poprzednią generacją.

Dowiedz się więcej

Wirtualny salon, realny sukces

Wybuch pandemii COVID-19 wymusił zmianę strategii sprzedażowych. Toyota już w połowie marca 2020 roku zaoferowała swoim klientom bezpieczną alternatywę pod postacią Internetowych Salonów, pozwalających kupić nowe auta bez wychodzenia z domu. Do rozmowy ze sprzedawcą wystarczył zwykły komputer z kamerą, smartfon lub tablet.

Wirtualne spotkania umożliwiały dokładne zapoznanie się z autem, wybranie dostępnego wyposażenia, koloru nadwozia, wzoru felg oraz oferty finansowania. W przypadku podjęcia decyzji zakupowej gotowa umowa była wysyłana na wskazany przez Klienta adres. Najwyższy poziom bezpieczeństwa oferowany przez rozwiązanie Toyoty oraz bezproblemowe przeniesienie procesu sprzedażowego na platformę wirtualną sprawiły, że Internetowe Salony Toyoty i Lexusa zostały uznane za najlepszy Produkt/Usługę Flotową 2020 roku w podkategorii Wirtualne Salony Samochodowe.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Wynajem długoterminowy Toyoty Wynajem długoterminowy Toyoty Poznaj idealne rozwiązanie dla firm Leasing standardowy dla Twojej firmy Leasing standardowy dla Twojej firmy Poznaj ofertę Toyoty Kredyt standardowy Toyoty Kredyt standardowy Toyoty Korzystne oprocentowanie i szybka decyzja kredytowa Toyota Easy Kredyt niższych rat Toyota Easy Kredyt niższych rat Sprawdź innowacyjną formę kredytowania Toyoty Toyota w Twojej flocie Toyota w Twojej flocie Auta dostępne od ręki w stałych cenach Zakup samochodu na firmę Zakup samochodu na firmę Jak wybrać i kupić auto firmowe? Toyota i jej produkty finansowe Toyota i jej produkty finansowe Poznaj rekomendacje eksperta Romana Młodkowskiego