PROACE CITY Verso Business - Nadwozie Standard podwójne drzwi boczne

 • Pełnowymiarowe koło zapasowe
 • Drzwi przesuwane z prawej i lewej strony
 • Przeszklona klapa bagażnika
 • System multimedialny Toyota PRO-Touch
Porównaj
Toyota PROACE CITY Verso - Business - Nadwozie Standard podwójne drzwi boczne
  • EWP Solid White Kolor nie jest dostępny dla wybranego silnika
 • EVL Dark Grey Kolor nie jest dostępny dla wybranego silnika
 • KTV Deep Black Kolor nie jest dostępny dla wybranego silnika
 • KCA Silver Aluminium Kolor nie jest dostępny dla wybranego silnika
 • EEU Soft Sand Kolor nie jest dostępny dla wybranego silnika
122 100 zł
PROACE CITY Verso Combi już od 118 500 zł
Średnie zużycie paliwa
6.4 litry/a
Moc maksymalna
110 KM
Nawet
850 l

Pojemność bagażnika do wysokości siedzeń

 
1 000 000 KM

Gwarancja PRO

 
1 500 kg

Masa holowanej przyczepy

Wszechstronny i wygodny minivan

Pojazd jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia: Standard o długości 4,4 m i Long o długości 4,7 m, z 5 lub 7 miejscami siedzącymi. Dodać do tego należy liczne schowki rozmieszczone w całej kabinie i możliwość holowania przyczepy o masie do 1,5 t. Wszechstronny minivan Toyoty zawsze jest gotowy na przygodę.

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota PROACE CITY VERSO. Zobacz widok 360°.

 • Inteligentna konstrukcja

  PROACE CITY Verso to samochód, który charakteryzuje się olbrzymimi możliwościami aranżacji wnętrza, zaskakującą przestronnością i wyjątkowym komfortem podróżowania każdego z pasażerów. Wszystko to sprawia, że jazda tym autem staje się przyjemnością.

 • Znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie

  Szeroki wybór zaawansowanych benzynowych i wysokoprężnych jednostek napędowych rozwijających moc od 102 do 130 KM i współpracujących z sześciobiegowymi przekładniami manualnymi lub z ośmiobiegowym automatem. Zespoły napędowe PROACE CITY VERSO, charakteryzujące się najniższą w swojej klasie emisją CO2 i wyjątkowo niskim zużyciem paliwa, doskonale sprawdzą się w biznesie.

 • Elastyczne wnętrze

  Wnętrze PROACE CITY VERSO zachwyca wygodą i elastycznością. W wersji Combi i Business komfortową jazdę pasażerom w 2. rzędzie zapewnia dzielona kanapa składana w proporcjach 2/3–1/3, a w wersji Family – trzy indywidualne fotele. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca, możesz wybrać opcjonalne pakiety siedzeń COMBI 7, BUSINESS 7, FAMILY 7 lub Pakiet COMFORT 7.

 • Wysoki standard bezpieczeństwa

  PROACE CITY VERSO oferuje najwyższy w swojej klasie poziom bezpieczeństwa. Pojazd jest wyposażony w wiele standardowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), podstawowy lub rozszerzony system rozpoznawania znaków (RSA), system utrzymania pasa ruchu z funkcją powrotu na zadany tor jazdy (LDA+SC) i tempomat z ogranicznikiem prędkości.

PROACE CITY VERSO do użytku komercyjnego

Sprawdź, jakie są korzyści z użytkowania Toyoty PROACE CITY VERSO w Twojej firmie.

Toyota

Mobiliność w zasięgu

Czy wiesz, że oferujemy rozwiązania, które ułatwiają codzienne podróże i opracowujemy coraz doskonalsze narzędzia pozwalające zwiększyć możliwości mobilności? Poznaj naszą ofertę modeli wyposażonych w udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością.

Dowiedz się więcej

Gotowa do pracy, tak jak Ty

PROACE CITY VERSO sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas wakacyjnych wyjazdów. Niska emisja w połączeniu z niskim zużyciem paliwa przekładają się na niskie koszty eksploatacji.

 • Inteligentna konstrukcja

  Maksymalną przestrzeń bagażową zapewniają składane na płasko fotele w 2. rzędzie. System mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX na wszystkich siedzeniach 2. rzędu chroni najmłodszych pasażerów i dba o ich komfort. Zaawansowane technologie ułatwiają podróż i ograniczają stres związany z prowadzeniem samochodu.

 • Zmieniaj do woli

  Siedmiomiejscowa Toyota PROACE CITY VERSO jest wyposażona w dwa indywidualne, rozkładane, demontowalne siedzenia w 3. rzędzie (na szynach w nadwoziu Long). Wszystkie fotele dla pasażerów (z wyjątkiem siedzeń 3. rzędu) są składane na płasko, co w znacznym stopniu zwiększa przestrzeń ładunkową.

 • Najwyższy komfort podróżowania

  Niezależnie od tego, czy prowadzisz, czy jesteś pasażerem, Toyota PROACE CITY VERSO zadziwi Cię nie raz. Wygodne podłokietniki w 1. rzędzie siedzeń, pojemne schowki i otwierana szyba tylnej klapy to tylko niektóre elementy wyposażenia, które podnoszą wygodę użytkowania tego auta.

[object Object]