PROACE CITY Active - Furgon Brygadowy Long podwójne drzwi boczne

 • Drzwi boczne przesuwane z prawej strony
 • Tempomat
 • Centralny zamek
 • Klimatyzacja manualna
Porównaj
Toyota PROACE CITY - Active - Furgon Brygadowy Long podwójne drzwi boczne
  • EWP Solid White Kolor nie jest dostępny dla wybranego silnika
 • EVL Dark Grey Kolor nie jest dostępny dla wybranego silnika
 • KTV Deep Black Kolor nie jest dostępny dla wybranego silnika
 • KCA Silver Aluminium Kolor nie jest dostępny dla wybranego silnika
143 787 zł
PROACE CITY Active już od 121 524 zł
Średnie zużycie paliwa
5.7 litry/a
Moc maksymalna
130 KM
Do
1 000 kg

Doskonała ładowność

Nawet
4,4 m3

Przestrzeń ładunkowa

 
1 000 000 KM

Gwarancja PRO

 
1 500 kg

Masa holowanej przyczepy

Kompaktowy furgon

Funkcjonalny i wszechstronny PROACE CITY to idealny furgon do miasta. Niezależnie od tego, który rodzaj nadwozia wybierzesz – Standard lub Long – bez trudu będziesz mógł przewieźć nawet 2 europalety.

Dodaj do tego ładowność sięgającą 1000 kg i możliwość holowania przyczepy o masie do 1,5 t. Nowa Toyota PROACE CITY sprosta wszystkim Twoim potrzebom.

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota PROACE CITY. Zobacz widok 360°.

 • Zwrotność wagi lekkiej, moc wagi ciężkiej.

  Wszechstronny PROACE CITY idealnie odpowiada potrzebom Twojej firmy. Samochód jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia – Standard i Long. Pojemność przestrzeni ładunkowej może wynosić od 3,3 m³ do 4,4 m³ (w zależności od wybranej wersji). Pojazd w wersji Furgon Brygadowy Active jest wyposażony w składaną na płasko ławkę w drugim rzędzie i otwierany właz w przegrodzie umożliwiający przewóz dłuższych przedmiotów.

 • Znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie

  Toyota PROACE CITY oferuje kilka benzynowych i wysokoprężnych jednostek napędowych do wyboru rozwijających moc od 75 do 130 KM i współpracujących z pięcio- lub sześciobiegowymi przekładniami manualnymi lub z ośmiobiegowym automatem. Jednostki te charakteryzują się najniższym w klasie poziomem emisji CO₂ i zużyciem paliwa, co gwarantuje niskie koszty eksploatacji.

 • Więcej miejsca, gdy tego potrzebujesz

  PROACE CITY oferuje niezbędną w biznesie elastyczność, a także możliwość aranżacji wnętrza i dostosowania go do własnych potrzeb. Opcjonalny system Smart Cargo zwiększa całkowitą długość ładunku nawet o 1,3 m i objętość o 0,4 m³.

 • Wysoki standard bezpieczeństwa

  W zależności od wersji Twoja Toyota PROACE CITY może być wyposażona w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), Układ rozpoznawania znaków drogowych z funkcją inteligentnego dostosowywania prędkości (RSA), układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA) i aktywny tempomat (ACC).

PROACE CITY do użytku komercyjnego

Sprawdź, jakie są korzyści z użytkowania Toyoty PROACE CITY w Twojej firmie.

Gotowa do pracy, tak jak Ty

Toyota poważnie traktuje biznes — także Twój. Z myślą o nim powstał model PROACE CITY — niezwykle zwrotny, zaspokajający wszystkie Twoje potrzeby i zaskakująco pojemny. PROACE CITY — wszystko, czego mógłbyś oczekiwać od Toyoty i furgonu tej marki.

 • Praktyczne rozwiązania

  Przemyślana konstrukcja auta i kompaktowe wymiary sprawiają, że pojazd ten doskonale się sprawdza w środowisku miejskim. Łatwy dostęp do ładunku zapewniają tylne drzwi dwuskrzydłowe, opcjonalna tylna klapa, a także przesuwane drzwi boczne (dostępne w zależności od wybranej wersji).

 • Twoja strefa komfortu

  Nowa Toyota PROACE CITY została zaprojektowana tak, by kierowca mógł się cieszyć komfortową jazdą niezależnie od czasu spędzonego za kierownicą. Przestronna kabina, dobrze zorganizowana deska rozdzielcza, liczne schowki i wygodne fotele – to tylko niektóre elementy wyposażenia, które sprawiają, że codzienna praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza.

 • Więcej miejsca, gdy tego potrzebujesz

  PROACE CITY z łatwością dostosujesz do potrzeb swojej firmy. System Smart Cargo z otwieranym włazem w przegrodzie umożliwi przewożenie dłuższych ładunków. Czujnik maksymalnej ładowności poinformuje kierowcę o tym, że waga ładunku zbliżyła się do maksymalnej lub ją przekroczyła.

[object Object]