Toyota Hybrid błyszczy w świetle reflektorów

Frankfurt Motor Show 2015

Jeśli chcesz podzielić się ze światem czymś nowym i ekscytującym z branży motoryzacji, prestiżowa wystawa we Frankfurcie daje ku temu idealne warunki. W 2015 roku to my skradliśmy wszystkie zaciekawione spojrzenia, prezentując nasze najnowsze modele.

Na tegorocznej wystawie Prius powrócił na swoje miejsce: ponownie zalśnił w blasku reflektorów i wyróżnił się spośród innych aut niezwykłą sylwetką, wydajnością i całą gamą innowacyjnych rozwiązań. Nowy model RAV4 otworzył całkiem nowy rozdział w swojej niesamowitej historii, zachwycając napędem hybrydowym. Z kolei C-HR Concept II swoją odważną, unikalną stylistyką podsycił wyobraźnię i skradł wszystkie spojrzenia.

To, co najlepsze, właśnie stało się lepsze


W 1997 r. model Prius zmienił historię motoryzacji, a w 2015 r. dodał do niej całkiem nowy rozdział. To pierwszy model skonstruowany na całkiem nowej platformie TNGA i wyposażony w zaawansowany napęd hybrydowy czwartej generacji. Dzięki temu jazda nowym Priusem jest teraz jeszcze bardziej cicha, elastyczna i komfortowa oraz tak samo przyjemna, jak dotychczas.

Frankfurt Motor Show 2015 - Nowy Prius
Frankfurt Motor Show 2015 - RAV4 Hybrid
RAV4 Hybrid zmienia perspektywę


W ciągu ostatnich dwóch dekad nasz oryginalny kompaktowy SUV RAV4, podobnie jak Prius, stał się ucieleśnieniem ducha przygody.
Teraz wierzymy, że innowacje prezentowane przez nas we Frankfurcie pozwolą spojrzeć na samochody z zupełnie nowej perspektywy.

Kolejny przełom


Żadnej wystawy motoryzacyjnej nie można uznać za udaną, jeśli nie zostanie na niej przedstawiona wizja tego, jak będzie wyglądać podróż przyszłości. Dlatego też emocje podsyciła prezentacja nowego pojazdu koncepcyjnego C-HR II: futurystycznej wizji, która z każdą chwilą staje się coraz bardziej rzeczywista.

Odkryj C-HR >

Frankfurt Motor Show 2015  - C-HR II
Frankfurt Motor Show 2015 - Pakiet Toyota Safety Sense
Pakiet Toyota Safety Sense


U podstaw naszej wizji przyszłości przemysłu motoryzacyjnego stoi nie tylko dążenie do osiągnięcia pięknej sylwetki czy nawet wprowadzenie większej ilości innowacji wewnątrz pojazdu. Chcemy przede wszystkim zwiększać bezpieczeństwo, dając dostęp do dwóch nowych funkcji pakietu Toyota Safety Sense.


Tempomat to rozwiązanie, które wykorzystuje czujnik fal milimetrowych, by automatycznie dostosowywać prędkość, tym samym zachowując bezpieczną odległość od pojazdu z przodu. Dzięki temu długa jazda na autostradzie staje się dla kierowcy mniej obciążająca. Ponadto dzięki systemowi wykrywania potencjalnych kolizji z opcją wykrywania pieszych, zaopatrzonemu w czujnik fal milimetrowych i kamerę, możliwe jest wczesne wykrywanie innych uczestników ruchu. Również światła drogowe zostały wyposażone w urządzenia wykorzystujące promieniowanie podczerwone, aby zwiększyć skuteczność wykrywania pieszych w nocy.

Odkryj Toyota Safety Sense >

Powiązane artykuły

Toyota liderem rynku samochodowego w Polsce Toyota liderem rynku samochodowego w Polsce Sprawdź szczegóły Zimowa wyprawa na Nordkapp Zimowa wyprawa na Nordkapp Zobacz relację z tej przygody Black Edition by JBL Black Edition by JBL Poznaj edycję limitowaną RAV4 Hybrid Toyota Motor Europe korzysta wyłącznie z odnawialnych źródeł energii Toyota Motor Europe korzysta wyłącznie z odnawialnych źródeł energii Sprawdź Samochód rodzinny Samochód rodzinny Jaki kupić? Toyota Prius IV generacji Toyota Prius IV generacji Zachwyć się jej aerodynamiczną sylwetką Samochody miejskie Samochody miejskie Nowa Toyota C-HR Concept Nowa Toyota C-HR Concept Nowa wizja przyszłości Toyota Central Europe liderem sprzedaży aut użytkowych Toyota Central Europe liderem sprzedaży aut użytkowych Więcej Nowy rekord Toyoty w Polsce Nowy rekord Toyoty w Polsce Ponad 200 000 sprzedanych hybryd Części do klasycznych modeli i aut z linii GR Części do klasycznych modeli i aut z linii GR Sprawdź szczegóły Corolla zdominowała polski rynek flotowy Corolla zdominowała polski rynek flotowy Dowiedz się więcej