Odkryj nową Toyotę Corollę Cross

NOWA RODZINNA TOYOTA

Przed Wami nowa Toyota Corolla Cross Hybrid.

Pierwszy SUV w gamie Corolli, który wprowadza do najpopularniejszego modelu na świecie atletyczne nadwozie.

Corolla Cross łączy w sobie praktyczność, przestrzeń i wysoką pozycję za kierownicą z najbardziej zaawansowaną technologią hybrydową, stając się idealnym autem dla całej rodziny.

Jesteście gotowi na rodzinną podróż? Oto auto, na które warto było czekać.
Zobacz cennik Zobacz katalog Chcę być na bieżąco
/
Czysta radość z jazdy

Mocna i bezpieczna Corolla Cross to niezwykle praktyczne auto, które zapewnia też doskonałą widoczność utożsamianą dotychczas wyłącznie z segmentem SUV. Duże tylne drzwi oraz sporo przestrzeni nad głową i na nogi to cechy, które zapewniają łatwe wsiadanie do auta. Dzielona i składana kanapa pozwala elastycznie dopasowywać przestrzeń do liczby pasażerów i rodzaju bagażu. Przy tak dużej ilości inteligentnych rozwiązań Tobie nie pozostaje już nic innego, niż cieszyć się jazdą.
Moc uśmiechu

Toyota Corolla Cross to pierwszy na świecie model wyposażony w najnowszy napęd hybrydowy 5. generacji. Nowy 2-litrowy silnik oferuje nieporównywalne z niczym połączenie mocy i niskich emisji CO2. Dzięki inteligentnemu napędowi na cztery koła (AWD-i) auto prowadzi się pewnie w każdych warunkach. Lepsze przyspieszenie, niewiarygodnie niskie spalanie i samoładujący się napęd hybrydowy to wszystko, czego potrzebujesz, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy.
/
/
Zaawansowane funkcje

rodzinne

Niezależnie od tego, czy załatwiasz sprawy na mieście, czy wyruszasz w długą wakacyjną podróż, w Toyocie Corolli Cross zawsze możesz czuć się pewnie. Systemy bezpieczeństwa aktywnego T-Mate, w tym m.in. układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) czy zaawansowany półautomatyczny system parkowania Toyota Teammate Advanced Park, sprawiają, że najwyższa ochrona jest teraz dostępna w standardzie. A dzięki nawigacji aktualizowanej w czasie rzeczywistym nawet codzienne podwożenie dziecka do szkoły może sprawiać radość.
SUV daje przewagę
/
Nowe perspektywy

Dzięki wysokiemu nadwoziu i większemu prześwitowi auta typu SUV oferują lepszą widoczność, która przekłada się na pewność za kierownicą. Niezależnie od tego, czy poruszasz się po mieście, czy mkniesz bocznymi drogami, na miejsce dotrzesz zrelaksowany i spokojny.
Otwórz się na praktyczność

Nadwozie SUV kryje w sobie o wiele więcej miejsca wewnątrz w porównaniu z sedanem czy hatchbackiem. Poza dodatkową ilością miejsca na nogi i głowę, większy jest również bagażnik, do którego jest też lepszy dostęp.
/
/
Poczuj większą radość

Zwinny, responsywny i nowoczesny SUV oferuje prawdziwą przyjemność z jazdy. Połączenie hybrydowej technologii z napędem na cztery koła pozwala poruszać się ekonomicznie i pewnie w każdych warunkach.

Dowiedz się więcej o Toyocie

Toyota Corolla na wodór Toyota Corolla na wodór Pierwsze testy na torach wyścigowych Toyota liderem rynku aut osobowych w maju 2021 Toyota liderem rynku aut osobowych w maju 2021 Rośnie sprzedaż hybryd Nowa flota SunRoof Technologies Nowa flota SunRoof Technologies Firma stawia na Corolle Hybrid Toyota z kolejnym rekordem sprzedaży w Polsce Toyota z kolejnym rekordem sprzedaży w Polsce Sprawdź najpopularniejsze modele Corolla liderem rynku w Polsce Corolla liderem rynku w Polsce Sprawdź liczbę rejestracji Toyota Connected Car Toyota Connected Car Poznaj usługi łączności mobilnej Toyota Corolla liderem sprzedaży w Polsce Toyota Corolla liderem sprzedaży w Polsce Dowiedz się więcej System powiadamiania ratunkowego eCall System powiadamiania ratunkowego eCall Sprawdź, jak działa Nowe modele RAV4 i Corolla Nowe modele RAV4 i Corolla 5 gwiazdek w testach Euro NCAP 2019 Poznaj hybrydową rodzinę Corolli Poznaj hybrydową rodzinę Corolli Samochody hybrydowe Samochody hybrydowe Samochody miejskie Samochody miejskie