Poznaj nową Toyotę bZ4X

Nowa Toyota bZ4X

Toyota bZ4X to innowacyjny, wydajny i dynamiczny SUV z napędem elektrycznym. Dzięki solidnej i stylowej konstrukcji, znakomitemu napędowi na wszystkie koła i dużemu zasięgowi samochód ten dowiezie Cię wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Wyjedź poza standardy elektryczne i ciesz się nowymi wrażeniami z jazdy innowacyjnym SUV-em.

Wybierz swoją Toyotę bZ4X

PRZYSZŁOŚĆ JEST ELEKTRYCZNA

Poznaj korzyści z posiadanie zelektryfikowanego auta Toyoty.

25 lat doświadczenia

Od dnia premiery pierwszego hybrydowego modelu Toyoty minęło już 25 lat. Ogromne doświadczenie zdobyte na drogach całego świata pozwala nam tworzyć jeszcze lepsze samochody wykorzystujące energię elektryczną jako źródło napędu.

Na każdą pogodę

Niezależnie od temperatury na zewnątrz system chłodzenia i dogrzewania baterii utrzymuje ją w odpowiedniej temperaturze, zapewniając maksymalną żywotność, najlepsze osiągi i optymalny czas ładowania.

Dynamika na żądanie

Pełen moment obrotowy dostępny od zaraz. Każdy, kto choć raz poprowadził auto z napędem elektrycznym, zapamięta to uczucie na zawsze. W aucie elektrycznym na nic nie musisz czekać! A nisko położony środek ciężkości sprawia, że zachowanie na drodze jest wzorowe.

Platforma e-TNGA

Zaprojektowana specjalnie dla aut elektrycznych Toyoty platforma jest wyjątkowo sztywna i bezpieczna. Zapewnia doskonałe właściwości jezdne, optymalny rozkład masy, a także przestrzeń wewnątrz kabiny.

Dach solarny

Opcjonalny dach solarny może zapewnić Ci nawet 1800 km dodatkowego zasięgu rocznie! Energia, którą wytwarza w ciągu jednego dnia, jest w stanie naładować 140 iPhone’ów od 0 do 100%.

Napęd XMODE

Niezależnie od warunków drogowych napęd XMODE dobierze najbardziej optymalne ustawienia, zapewniając doskonałą stabilność na każdym rodzaju nawierzchni. Ruszaj pewnie przez śnieg i błoto!

Pompa ciepła

Dostępna w standardzie superwydajna pompa ciepła oddaje energię pozyskaną ze środowiska do wnętrza auta (zużywając przy tym 3 razy mniej energii niż standardowa nagrzewnica) i chłodzi lub nagrzewa wnętrze, osuszając powietrze i redukując parowanie szyb.
Odkryj nową Toyotę bZ4X
/
Znakomita wydajność jazdy

Znakomita wydajność jazdy

Ciesz się najlepszymi w klasie osiągami elektrycznymi z Toyotą bZ4X i nie zostawiaj za sobą spalin. Wybierz samochód, który odpowiada Twoim potrzebom, a także oferuje prędkość i moment obrotowy wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Dzięki wyjątkowym właściwościom napędu na wszystkie koła Toyota bZ4X zapewni Ci prawdziwie harmonijną jazdę.

Samochód przystosowany do każdej podróży

Samochód przystosowany do każdej podróży

Tryb AWD XMODE zwiększa osiągi i bezpieczeństwo, umożliwiając bZ4X zmierzenie się z każdym terenem. Dzięki napędowi na wszystkie koła możesz cieszyć się pewnością siebie w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od tego, co Cię czeka.

Bateria o najwyższej wydajności

Bateria o najwyższej wydajności

Toyota bZ4X może przejechać ponad 450 km na jednym pełnym ładowaniu - i to przy zerowej emisji spalin. Zasięg ten można jeszcze zwiększyć, wybierając opcjonalny dach z panelem słonecznym. Do wyboru są trzy opcje ładowania: w miejscach publicznych, które pozwoli naładować baterię w około 30 minut, domowe gniazdko lub stacja do ładowania w domu.

Bezpieczeństwo, na którym możesz polegać

Bezpieczeństwo, na którym możesz polegać

Do najnowszych rozwiązań należą m.in. takie funkcje, jak system monitorowania kierowcy z funkcją awaryjnego zatrzymania pojazdu i aktualizacje OTA (Over the Air Updates).

Toyota bZ4X

Inteligentny kokpit

Odkryj świat multimediów i łączności, wybierając samochód wyposażony w system multimedialny Toyota Smart Connect. Duży 12'' ekran dotykowy, system zaawansowanego rozpoznawania głosu i płynna integracja ze smartfonem - to tylko niektóre zalety tego rozwiązania. Dodać do tego należy wyjątkowo szybką i łatwą obsługę, a także zawsze aktualną nawigację dzięki technologii over-the-air.

Unikalny styl i doskonała prezencja

Unikalny styl i doskonała prezencja

Toyota bZ4X łączy elegancki i zaawansowany wygląd pojazdu elektrycznego z solidną stylistyką SUV-a. Innowacyjny pojazd elektryczny sprawdza się na wszystkich drogach, przyciągając wzrok wszędzie tam, gdzie się pojawia.

Przestronna kabina

Przestronna kabina

Nową Toyotę bZ4X zaprojektowano z myślą o zapewnieniu kierowcy i pasażerom jak najlepszych wrażeń z jazdy. Wyrafinowane i komfortowe wnętrze zapewnia najlepszą w swojej klasie przestrzeń na nogi dla wszystkich podróżujących.

Galeria

Opcje ładowania
/
Domowa stacja ładowania

Urządzenie to umożliwia znacznie szybsze ładowanie niż w przypadku domowego gniazdka. By w pełni naładować baterię w Twojej Toyocie bZ4X, potrzebuje od 6,5 h* do 10 h.
* Dotyczy stacji ładowania o mocy 11kW dostępnej od października 2022 r.

/
Ładowanie w miejscach użyteczności publicznej

W razie konieczności przeprowadzenia szybkiego ładowania możesz z łatwością wyszukać stacje szybkiego ładowania w wielu miejscach publicznych dzięki lokalizatorowi stacji w aplikacji MyT. Te wysoce wydajne urządzenia są w stanie naładować baterię bZ4X do 80% w ciągu zaledwie 30 minut.

Dowiedz się więcej o napędach elektrycznych Toyoty

Technologia wodorowa Technologia wodorowa Poznaj modele koncepcyjne Toyoty Samoładujący napęd hybrydowy Samoładujący napęd hybrydowy Toyota – wybór naturalny Hybrydy Toyoty Hybrydy Toyoty Zobacz, dlaczego warto je wybrać Rodzaje napędów ekologicznych Toyoty Rodzaje napędów ekologicznych Toyoty Poznaj ich zalety Jak działa pełna hybryda? Jak działa pełna hybryda? Dowiedz się, jak ekonomicznie jeździć hybrydą Hybrydy Toyoty Hybrydy Toyoty Sprawdź najczęściej zadawane pytania 100 000 hybryd Toyoty w Polsce 100 000 hybryd Toyoty w Polsce Niskoemisyjne auta coraz popularniejsze Nowy Dział Testów i Oceny Napędów Hybrydowych Nowy Dział Testów i Oceny Napędów Hybrydowych Sprawdź szczegóły Ponad 15 mln sprzedanych hybryd Toyoty Ponad 15 mln sprzedanych hybryd Toyoty Dowiedz się więcej Poznaj Toyotę Yaris Cross Poznaj Toyotę Yaris Cross Nowy, kompaktowy SUV z segmentu B Społeczeństwo napędzane wodorem Społeczeństwo napędzane wodorem Odkryj najnowsze rozwiązania Toyoty Poznaj możliwości wodoru Poznaj możliwości wodoru Odkryj Toyotę Mirai 2. generacji