Yaris Cross

ODKRYJ ZALETY TECHNOLOGII HYBRYDOWEJ.

PEWNA JAZDA

W Toyocie Yaris Cross przemyślany design miejskiego auta spotyka się z wygodą samochodu z segmentu SUV. Od wysokiej pozycji za kierownicą przez przestronne i komfortowe wnętrze po wyjątkowe połączenie technologii hybrydowej z inteligentnym napędem na wszystkie koła AWD-i – wszystko to sprawia, że nową Toyotą Yaris Cross zawsze dotrzesz tam, gdzie planowałeś..

Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania

Na czym polega Kinto One?

  • Wybierasz leasing niższych rat dla firm lub leasing konsumencki.
  • Masz komfort użytkowanie auta bez konieczności jego zakupu.
  • Dopasowujesz warunki umowy do własnych potrzeb.
  • Ponosisz niskie koszty eksploatacji auta.

Jakie korzyści są dla ciebie?

null

Niska wpłata własna

Możesz przeznaczyć pozostałe środki na inne cele.

null

Regularna wymiana auta

Wymieniasz samochód nawet co 2 lata.

null

Niska rata

Nie obciążasz budżetu firmowego lub prywatnego.

null

Elastyczność

Samodzielnie decydujesz, jak chcesz zakończyć umowę.

Sprawdź to na przykładzie

Yaris Cross Comfort

1.5 Dynamic Force 125 KM
6 M/T

Cena
94 900 PLN

Rata leasingu
Kinto One

1 018
PLN/mc
netto*

Rata leasingu
konsumenckiego Kinto One

1 205 PLN/mc
brutto**

Zapytaj swojego dilera o leasing KINTO ONE lub leasing konsumencki KINTO ONE

Sprawdź ofertę

WITAJ, HYBRYDO!
Łącząc śmiały wygląd z mocną konstrukcją, Toyota Yaris Cross zachwyca terenowym charakterem i kompaktowymi wymiarami. Dzięki wyjątkowemu połączeniu technologii hybrydowej z inteligentnym napędem na wszystkie koła AWD-i samochód doskonale się prowadzi niezależnie od warunków na drodze.

ŻYCIE NA WŁASNYCH ZASADACH

Od wysokiej pozycji za kierownicą po przestronne i komfortowe wnętrze. W Toyocie Yaris Cross przemyślany design spotyka się z wygodą samochodu z segmentu SUV.

Zawsze w ruchu

Zawsze w ruchu

Duży prześwit i zapewniająca lepszą kontrolę nad pojazdem wysoka pozycja za kierownicą ułatwią jazdę w każdych warunkach. Inteligentny napęd AWD-i zwiększy pewność prowadzenia, a przestronne wnętrze zaspokoi wszystkie codzienne potrzeby kierowcy i pasażerów.

Niepohamowana energia

Niepohamowana energia

Moc hybrydy w połączeniu z inteligentnym napędem na wszystkie koła AWD-i sprawi, że Twoja Toyota Yaris Cross będzie nie do zatrzymania. Samoładujący układ hybrydowy zapewni świetne osiągi przy imponująco niskim zużyciu paliwa. Inteligentny napęd na wszystkie koła zadba o stabilność i przyczepność, chroniąc kierowcę w każdych warunkach.

Przestrzeń dopasowana do Ciebie

Przestrzeń dopasowana do Ciebie

Niezależnie od tego, czy wybierasz się w teren, czy na zakupy, inteligentne rozwiązania Toyoty Yaris Cross ułatwią Ci każde zadanie. Otwierane bezdotykowo elektrycznie unoszone drzwi bagażnika oraz składana w proporcjach 40:20:40 tylna kanapa pomogą Ci przewieźć wygodnie wiele rodzajów bagażu.

Stałe połączenie, bez żadnych zakłóceń.

Dzięki zaawansowanemu systemowi multimedialnemu Toyota Smart Connect® każda podróż będzie sprawiała radość. Słuchaj ulubionych utworów, odbieraj połączenia i korzystaj z nawigacji bez odwracania uwagi od drogi.

Nowy system multimedialny

Toyota Yaris Cross jest wyposażona w najnowszy systemem multimedialny Toyota Smart Connect®, który obfituje w wiele nowych funkcjonalności ułatwiających podróż. Za pośrednictwem czytelnego wyświetlacza HD o przekątnej 9” każdy kierowca może korzystać z innowacyjnych usług mobilności czy technologii wpierających dostęp do nawigacji i innych aplikacji multimedialnych.

Toyota Yaris Cross

NAWIGACJA CLOUD

System multimedialny Toyota Smart Connect® posiada połączenie online z mapami znajdującymi się w chmurze, dzięki czemu wyświetla bieżące informacje o ruchu ulicznym i dostępnych trasach.

Toyota Yaris Cross

AKTUALNE INFORMACJE O RUCHU ULICZNYM

Nawigacja online sprawia, że wszelkie zdarzenia na drodze są aktualizowane w czasie rzeczywistym, a kierowca może sprawniej omijać korki, roboty drogowe czy korzystać z rzetelnych powiadomień na temat radarów i ograniczeń prędkości.

Toyota Yaris Cross

ANDROID AUTO™ I APPLE CARPLAY* BEZPRZEWODOWO

Toyota Smart Connect® umożliwia bezprzewodowe połączenie online z telefonem za pomocą interfejsów Android Auto™ i Apple CarPlay*, co wpływa na szybszy transfer danych i większą wygodę użytkowania.

*Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.

ZOBACZ VIDEO

Yaris cross
Toyota Yaris Cross w nowym odcinku Toyota Insider
Yaris cross
Toyotę Yaris Cross testują: Włodzimierz Zientarski, Basia i Zuzia
Yaris cross
Toyota Yaris Cross z napędem AWD-i. Testuje: Kuba Przygoński