Zaskakująca Toyota Prius

Piękna, dynamiczna i niezwykle oszczędna

Nowa Toyota Prius już tu jest: inteligentna, odważna i zaskakująca. Podwójne DNA modelu pozwala cieszyć się codzienną jazdą w trybie elektrycznym i wolnością, którą na długich dystansach zapewnia napęd hybrydowy.

Zarezerwuj teraz Zobacz cennik Chcę być na bieżąco

Toyota Prius Plug-in
Toyota Prius Plug-in
Jazda bez ograniczeń z hybrydą plug-in

Poznaj nową Toyotę Prius. Tryb EV zapewnia płynną i dynamiczną jazdę bez użycia silnika spalinowego. A gdy poziom naładowania spadnie, auto przełączy się w tryb jazdy hybrydowej. Teraz możesz mieć wszystko: osiągi, zasięg, oszczędność i niską emisję CO2 .

Aerodynamiczna sylwetka

Rzucające się w oczy, a jednocześnie pozbawione niepotrzebnych elementów nadwozie nowej Toyoty Prius zostało zainspirowane naturalnym ruchem powietrza. Znany z poprzednich generacji modelu opływowy kształt nadwozia łączy się z dynamicznymi liniami, tworząc bryłę nawiązującą do coupé.

Toyota Prius Plug-in
Toyota Prius Plug-in
Twoje nowe ulubione miejsce

Nowa Toyota Prius to samochód stworzony z myślą o komforcie kierowcy i pasażerów. Multifunkcyjny wyświetlacz ułatwia dostęp do kluczowych informacji, a responsywne podświetlenie deski rozdzielczej współpracujące z systemami bezpieczeństwa zapewnia jeszcze szybszą reakcję kierowcy w sytuacji zagrożenia.

Zaawansowane technologie

Prius od zawsze był liderem innowacyjnych technologii. Nowa Toyota Prius idzie jeszcze dalej. Auto wyposażono w intuicyjne interfejsy umożliwiające pełną integrację urządzeń osobistych z samochodem. Najnowsze rozwiązania w dziedzinie komfortu i bezpieczeństwa, takie jak usługi zdalne dostępne w aplikacji MyT, ułatwią i uprzyjemnią każdą podróż.
Toyota Prius Plug-in
Pełna ochrona Toyota Prius została wyposażona w najnowszą generację systemów Toyota T-Mate. Inteligentni asystenci zwiększą bezpieczeństwo jazdy, przewidując niebezpieczne sytuacje na drodze. Przemierzanie nawet najbardziej zatłoczonych miejskich ulic stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.
Toyota Prius Plug-in
Aktualizacje Dzięki zdalnym aktualizacjom możesz mieć pewność, że Twoja Toyota Prius zawsze będzie dysponować najnowszą wersją systemu, zapewniając Ci bezpieczeństwo i oferując największą funkcjonalność.
Toyota Prius Plug-in
Energia słoneczna Zaawansowana technologia sprawia, że nową Toyotę Prius może zasilać również energia słoneczna*. Umieszczone na dachu auta ogniwo fotowoltaiczne ładuje baterię, zapewniając dodatkowy zasięg. Jeśli pozostawisz auto na słońcu przez kilka dni, Prius będzie przez cały czas ładował baterię, wykorzystując do tego energię słoneczną.

* W zależności od wersji wyposażenia i dostępności.