Oryginalne Części Toyoty

Niedościgniona jakość i legendarna niezawodność
Toyota to niekwestionowany lider w sprzedaży elektrycznych aut hybrydowych, ale z najwyższą atencją dba o każde auto – niezależnie od rodzaju napędu.
Oryginalne części zamienne Toyoty to:
Jakość Odwiedzając Autoryzowany Serwis Toyoty, zyskujesz pewność, że w Twoim samochodzie zamontowano oryginalną część, idealnie dopasowaną do specyfikacji Twojego auta.
Bezpieczeństwo Oryginalne części Toyoty wyprodukowano zgodnie z wyśrubowanymi normami jakościowymi koncernu, co zwiększa poziom bezpieczeństwa jazdy.
Niezawodność Najwyższe standardy jakościowe stosowane w procesie produkcji oryginalnych części przekładają się na niezawodność Twojej Toyoty!
Oszczędność Oryginalne części są w 100% dopasowane do Twojej Toyoty, co pozytywnie wpływa na utrzymanie osiągów i zużycia paliwa na optymalnym poziomie.
Gwarancja Oryginalne części zamienne Toyoty objęte są minimum roczną gwarancją*, a wybrane elementy (np. akumulatory) objęte są 3-letnią gwarancją fabryczną. * Nie dotyczy materiałów eksploatacyjno-obsługowych, wskazanych w publikacji Toyoty „Serwis i Gwarancja”.
Atrakcyjna cena odsprzedaży Eksploatacja pojazdu zgodnie z zaleceniami producenta i przy użyciu oryginalnych części Toyoty pozytywnie wpływa na jego cenę odsprzedaży.
Jakość nie do podrobienia Na rynku europejskim dostępne są części, które na pierwszy rzut oka wyglądają niemal jak części oryginalne. Są oferowane w sfałszowanych opakowaniach, do złudzenia przypominających swoje oryginalne odpowiedniki, jednakże ich jakość znacząco odbiega od standardów Toyoty. Wyprodukowano je bowiem z materiałów o niższej jakości, stąd ich zastosowanie jest ryzykowne – czy to z uwagi na bezpieczeństwo jazdy, czy też konieczność częstszej wymiany. 

Koncern Toyota dba o optymalne działanie Twojego samochodu, dlatego zaleca stosowanie części zamiennych pochodzących z pewnego źródła.

Sprawdź, dlaczego oryginalnej jakości nie można podrobić:

Dowiedz się więcej

Toyota Fuel System Cleaner Toyota Fuel System Cleaner Preparat do czyszczenia układu paliwowego. Oryginalne regenerowane filtry DPF Oryginalne regenerowane filtry DPF Sprawdź, jak korzystne jest to rozwiązanie Regenerowane rozruszniki Regenerowane rozruszniki Pewny rozruch auta w każdych warunkach. Sprawdź. Regenerowane zawory recyrkulacji spalin EGR Regenerowane zawory recyrkulacji spalin EGR Zmniejsz zużycie paliwa. Fabrycznie regenerowane wtryskiwacze Fabrycznie regenerowane wtryskiwacze Sprawdź atuty tego rozwiązania Regenerowane zaciski hamulcowe Regenerowane zaciski hamulcowe Sprawdź ich zalety i ceny Toyota AdBlue Toyota AdBlue Preparat dla nowoczesnych silników Diesla wyposażonych w SCR