Klocki i tarcze hamulcowe


Jeśli chodzi o bezpieczeństwo warto współpracować z najlepszymi! Dowiedz się, dlaczego oryginalne klocki i tarcze hamulcowe Toyoty zapewniają siłę hamowania, której możesz zaufać

Układ hamulcowy jest jednym z najważniejszych elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w Twojej Toyocie. Zatrzymywanie i zwalnianie samochodu w szczególności w trudnych warunkach drogowych i w nieprzewidywanych sytuacjach zależy od wydajności Twoich hamulców.

Jak działa układ hamulcowy?

Gdy wciskasz pedał hamulca w przewodach hamulcowych wzrasta ciśnienie płynu hamulcowego, a klocki hamulcowe zostają dociśnięte do tarczy. Tarcie występujące pomiędzy tymi elementami prowadzi do zwalniania i w ostateczności zatrzymania pojazdu.

Z czasem klocki hamulcowe zużywają się i wymagają wymiany. Jazda z zużytymi klockami hamulcowymi może być niebezpieczna. Jeżeli klocki hamulcowe zużywają się nierównomiernie, pojazd podczas hamowania może zboczyć z trasy. Oznaką zużytych klocków jest piszczenie oraz niska skuteczność hamowania

Klocki hamulcowe należy koniecznie wymienić jeżeli grubość powierzchni ciernej jest mniejsza od niezbędnego minimum. Poznaj cztery najważniejsze powody dla których zalecamy stosowanie oryginalnych klocków hamulcowych Toyoty:

Klocki i tarcze hamulcowe
Jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie oryginalne klocki Toyoty są zaprojektowane w taki sposób aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Na każdym etapie zużycia wydajność hamowania wciąż wynosi 100%.
Tak wysoka wydajność wymaga zastosowania materiałów o bardzo wysokiej jakości. Właśnie takie materiały znalazły zastosowanie w oryginalnych klockach hamulcowych Toyoty.

Jakość którą usłyszysz

Hamulce które działają efektywnie nie piszczą i nie skrzypią. Oryginalne klocki hamulcowe Toyoty posiadają wysoką żywotność - dzięki czemu zapewniają pożądaną wydajność hamulców przez długi czas.

Idealne dopasowanie

Oryginalne klocki hamulcowe Toyoty są zaprojektowane z myślą o konkretnej specyfikacji danego modelu samochodu. Pozwala to na ich to błyskawiczną wymianę z jednoczesnym wyeliminowaniem problemów z dopasowaniem.

Specjalistyczna wiedza

Sprawne wydajne hamulce są istotne dla Twojego bezpieczeństwa. Klocki hamulcowe Toyoty zostały stworzone w oparciu o specjalistyczną wiedzę o samochodach Toyoty, którą tylko posiada wyłącznie koncern Toyota. Aby zapewnić bezpieczną jazdę, zaleca się regularne sprawdzanie układu hamulcowego w Autoryzowanej Stacji Obsługi Toyoty.

Korzystając z oryginalnych klocków i tarcz Toyoty otrzymujesz wysoką jakość części w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokiej skuteczności hamowania przez cały okres użytkowania.

Oryginalne części zamienne - sprawdź pozostałe

Oryginalne części regenerowane fabrycznie Oryginalne części regenerowane fabrycznie Postaw na najwyższą jakość Toyoty Toyota Fuel System Cleaner Toyota Fuel System Cleaner Preparat do czyszczenia układu paliwowego. Oryginalne regenerowane filtry DPF Oryginalne regenerowane filtry DPF Sprawdź, jak korzystne jest to rozwiązanie Regenerowane rozruszniki Regenerowane rozruszniki Pewny rozruch auta w każdych warunkach. Sprawdź. Oryginalne sprzęgła Toyoty Oryginalne sprzęgła Toyoty Najwyższa jakość. Doskonała cena. Regenerowane zawory recyrkulacji spalin EGR Regenerowane zawory recyrkulacji spalin EGR Zmniejsz zużycie paliwa. Fabrycznie regenerowane wtryskiwacze Fabrycznie regenerowane wtryskiwacze Sprawdź atuty tego rozwiązania Regenerowane zaciski hamulcowe Regenerowane zaciski hamulcowe Sprawdź ich zalety i ceny Oryginalne części zamienne w Toyoty Oryginalne części zamienne w Toyoty Postaw na jakość, bezpieczeństwo i niezawodność Toyota AdBlue Toyota AdBlue Preparat dla nowoczesnych silników Diesla wyposażonych w SCR