Regenerowane zawory EGR

Mniejsze zużycie paliwa. Poprawa pracy silnika.


Fabrycznie regenerowane zawory recyrkulacji spalin EGR charakteryzują się skutecznością porównywalną do nowych części. Ich dodatkowym atutem jest ich atrakcyjna cena.

Po co potrzebne są zawory recyrkulacji spalin EGR?

Zawory recyrkulacji spalin EGR są niezbędnym wyposażeniem współczesnych silników wysokoprężnych. Ich zadaniem jest obniżenie temperatury wewnątrz komory spalania, a przez to zmniejszenie emisji tlenków azotu. Nagromadzenie sadzy w zaworach może sprawić, że przestaną one dobrze spełniać swoją funkcję, co może się objawiać m.in. spadkiem mocy w pewnym zakresie obrotów. Można temu zapobiec, czyszcząc je w warunkach warsztatowych, ale jest to jedynie pomoc doraźna. Tylko fabryczna regeneracja zaworów pozwala na przywrócenie ich pełnej sprawności.

Regenerowane fabrycznie zawory EGR są dostępne do wszystkich samochodów marki Toyota wyposażonych w silniki Diesla o pojemności 2.0 i 2.2 (D-4D oraz D-CAT) produkowanych do 2014 roku włącznie.

 
Cena
z wymianą
850 zł
 
zawór
przed regeneracją
Regenerowane zawory EGR zawór
po regeneracji
Zalety regenerowanych zaworów EGRRegeneracja zaworów EGR odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami jakości Toyoty i jest wykonywana wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów.

 Korzyści dla naszych Klientów to:

  • parametry pracy identyczne z częściami now
ymi,
  • atrakcyjna, obniżona cena,
  • roczna gwarancja bez limitów kilometrów.
Objawy uszkodzenia zaworu EGR

Zgłoś się do Autoryzowanego Serwisu Toyoty, gdy tylko:

  • zauważysz niestabilną pracę na biegu jałowym lub gaśnięcie silnika
,
  • dostrzeżesz zwiększone zużycie paliwa
,
  • usłyszysz odgłosy stukania podczas pracy silnika,
  • otrzymasz negatywny wynik testu emisji spalin,
  • zobaczysz komunikat Check ENG.

Oryginalne części zamienne - sprawdź pozostałe

Fabrycznie regenerowane wtryskiwacze Fabrycznie regenerowane wtryskiwacze Sprawdź atuty tego rozwiązania Regenerowane zaciski hamulcowe Regenerowane zaciski hamulcowe Sprawdź ich zalety i ceny Wysoka jakość i idealne dopasowanie Wysoka jakość i idealne dopasowanie Poznaj ofertę filtrów klimatyzacji Toyoty Oryginalne klocki hamulcowe Oryginalne klocki hamulcowe Zatrzymuj się tam, gdzie chcesz Wymiana oleju z filtrem oleju Wymiana oleju z filtrem oleju Ciesz się niezawodnością swojej Toyoty Klocki i tarcze hamulcowe Toyota Klocki i tarcze hamulcowe Toyota Bezpieczeństwo, któremu możesz zaufać Karta ratownicza w samochodzie Karta ratownicza w samochodzie Dodatkowa pomoc dla służb ratowniczych Wymiana opon bez wychodzenia z samochodu Wymiana opon bez wychodzenia z samochodu Nowa usługa wybranych Stacji Dilerskich Toyoty Serwis Toyoty pozostaje do dyspozycji Serwis Toyoty pozostaje do dyspozycji Sprawdź usługę door to door Części zamienne do klasycznych modeli Toyoty Części zamienne do klasycznych modeli Toyoty Dowiedz się więcej Gwarancje na samochody Toyota Gwarancje na samochody Toyota Sprawdź, co oferuje producent Opony wielosezonowe Opony wielosezonowe Czy warto je kupić?