Toyota Fuel System Cleaner - czyszczenie układu paliwowego

Zadbaj o obniżenie zużycia paliwa w Twoim aucie!

Po zastosowaniu preparatu do czyszczenia układu paliwowego Toyota Fuel System Cleaner będziesz cieszyć się bardziej płynną i ekonomiczną jazdą.

Silniki w samochodach Toyoty zaprojektowano tak, aby charakteryzowały się doskonałymi osiągami. Działają one najefektywniej, jeśli są czyste. Pracujące w ekstremalnie wysokich temperaturach podzespoły silnika są dokładnie spasowane, dlatego nawet niewielkie zanieczyszczenia mogą zakłócić ich pracę.

Stosowanie Toyota Fuel System Cleaner może poprawić wydajność silnika

1
Już jednorazowe zastosowanie preparatu może przywrócić dawny poziom zużycia paliwa i osiągów samochodu.

2
Usunięcie osadów z silnika i układu paliwowego powoduje redukcję emisji spalin oraz odzyskanie utraconej mocy.

3
Preparat dostępny jest zarówno w wersji dla silników benzynowych, jak i wysokoprężnych. Jego zastosowanie to najprostszy sposób na wyeliminowanie zanieczyszczeń.

4
Preparat działa natychmiast po wniknięciu do układu paliwowego, dokładnie czyszcząc newralgiczne elementy układu oraz silnika.

Szczegóły oferty  dostępne są w sieci Autoryzowanych Dilerów Toyoty –  serdecznie zapraszamy!

Oryginalne części zamienne - sprawdź pozostałe

Oryginalne regenerowane filtry DPF Oryginalne regenerowane filtry DPF Sprawdź, jak korzystne jest to rozwiązanie Regenerowane rozruszniki Regenerowane rozruszniki Pewny rozruch auta w każdych warunkach. Sprawdź. Regenerowane zawory recyrkulacji spalin EGR Regenerowane zawory recyrkulacji spalin EGR Zmniejsz zużycie paliwa. Fabrycznie regenerowane wtryskiwacze Fabrycznie regenerowane wtryskiwacze Sprawdź atuty tego rozwiązania Regenerowane zaciski hamulcowe Regenerowane zaciski hamulcowe Sprawdź ich zalety i ceny Oryginalne części zamienne w Toyoty Oryginalne części zamienne w Toyoty Postaw na jakość, bezpieczeństwo i niezawodność Toyota AdBlue Toyota AdBlue Preparat dla nowoczesnych silników Diesla wyposażonych w SCR