AKTUALIZACJA MAP

Gdziekolwiek się wybierasz, niezwykle istotną kwestią jest aktualizacja systemu nawigacji Toyoty. Stanowi ona gwarancję spokojnej i komfortowej jazdy i daje pewność, że trasa, którą system Cię prowadzi, bazuje na najnowszych danych. Żadna zmiana organizacji ruchu lub inne ewentualne modyfikacje już Cię nie zaskoczą.

Korzyści z aktualizacji
Oszczędzasz sobie nerwów

Około 15%* sieci dróg zmienia się każdego roku, więc aktualizacja systemu nawigacji Toyoty jest gwarancją tego, że trasa wyznaczana jest na bazie najbardziej aktualnych map. Przekłada się to na mniej nerwów i stresu podczas podróży.

Oszczędzasz paliwo

Na bazie najaktualniejszych map możesz wyznaczyć trasę, którą najefektywniej i najwydajniej dotrzesz do celu. Oznacza to mniej zbędnych kilometrów i mniej błądzenia, a co za tym idzie – zdecydowanie wydajniejsze zużycie paliwa. To dobre zarówno dla środowiska, jak i dla Twojego portfela.

Oszczędzasz czas

Innowacyjny system nawigacji Toyoty pozwala Ci zoptymalizować drogę tak, aby podróż była jak najszybsza lub przebiegała najdogodniejszą trasą, w zależności od tego, ile przewidujesz na nią czasu.

Aktualizacje systemu nawigacji Toyoty
Aktualizacje systemu nawigacji Toyoty

Z najnowszą aktualizacją systemu nawigacji Toyoty możesz dodatkowo korzystać z takich funkcjonalności, jak na przykład przejrzysty widok skrzyżowań, bardziej precyzyjne oszacowanie czasu przyjazdu oraz wielu innych elementów, które uczynią jazdę łatwiejszą i pozwolą czerpać z niej pełnię przyjemności.
Nowe funkcjonalności i udoskonalenia

Najnowsze aktualizacje map zawierają nowe funkcjonalności i udoskonalenia, które sprawiają, że z nawigacji Toyoty można korzystać jeszcze efektywniej. Lepsze możliwości podłączenia (system Bluetooth lub wejście USB), dokładniejsze odwzorowanie szczegółów na mapie (automatyczne zbliżenie, widok tuneli i skrzyżowań, precyzyjne wymierzenie długości trasy) i możliwość zintegrowania systemu z mediami społecznościowymi** – to tylko niektóre z zalet najnowszej aktualizacji.

Zaktualizuj teraz i ciesz się komfortem jazdy!

Sprawdź czy jest już dostępna kolejna aktualizacja systemu nawigacji Toyoty:

Skonsultuj się z Autoryzowanym Dilerem Toyoty lub wejdź na tę stronę, aby pobrać najnowsze aktualizacje dla starszych systemów nawigacyjnych.

* Źródło danych: HERE maps.
** Ta opcja może nie być dostępna we wszystkich urządzenia. Aby poznać szczegóły, skonsultuj się z Autoryzowanym Dilerem Toyoty.

(1) Dane uwzględniają następujące kraje: Albanię, Austrię, Białoruś, Belgię, Bośnię, Bułgarię, Chorwację, Czechy, Danię, Estonię, Finlandię, Francję (z Andorą i Monako), Niemcy, Grecję, Węgry, Islandię, Irlandię, Włochy (z San Marino i Watykanem), Łotwę, Litwę, Luksemburg, Macedonię, Maltę, Mołdawię, Czarnogórę, Holandię, Norwegię, Polskę, Portugalię, Rumunię, Rosję (z Kaliningradem), Serbię, Słowację, Słowenię, Hiszpanię (z Gibraltarem i Wyspami Kanaryjskimi), Szwecję, Szwajcarię (z Lichtensteinem), Turcję, Ukrainę i Wielką Brytanię.

(2) Baza danych HERE maps® obejmuje kategorie „Core Points Of Interest (POI)". Kategorie te mogą funkcjonować pod innymi nazwami i/lub w innych podziałach. Należy pamiętać, że niektóre elementy aktualizacji mogą być niedostępne w Twoim systemie. Dodatkowo, oprócz podstawowej wersji, system ma również wersję rozszerzoną HERE maps® "Extended listing POIs", zawierającą jeszcze więcej informacji!

Dowiedz się więcej

Wodorowa ciężarówka-generator Wodorowa ciężarówka-generator Poznaj wspólny projekt Toyoty i Denyo Moving e – mobilny system zasilania awaryjnego Moving e – mobilny system zasilania awaryjnego Wspólny projekt Toyoty i Hondy Apple Apple CarPlay® i Android Auto™ Apple Apple CarPlay® i Android Auto™ Rozwiązania, które ułatwią każdą podróż Ubezpieczenie OC i AC samochodu. Ubezpieczenie OC i AC samochodu. Jakie są różnice w ubezpieczeniach. Mycie samochodu zimą Mycie samochodu zimą Dowiedz się więcej Jak przewozić psa w aucie Jak przewozić psa w aucie Aktualne przepisy i obowiązki właściciela Co oznaczają kontrolki w samochodzie? Co oznaczają kontrolki w samochodzie? Dowiedz się więcej Jak dobrze jeździć samochodem? Jak dobrze jeździć samochodem? Zasady bezpiecznej jazdy. Alergik za kierownicą Alergik za kierownicą Dowiedz się więcej Co można znaleźć pod maską samochodu? Co można znaleźć pod maską samochodu? Najważniejsze urządzenia TOYOTA GAZOO Racing Collection TOYOTA GAZOO Racing Collection TOYOTA GAZOO Racing Collection TOYOTA GAZOO Racing Collection