Filtry klimatyzacji

Zwiększenie komfortu podróży

Stworzone z myślą o tobie i twoich bliskich

  • Wysoka jakość oryginalnych filtrów Toyoty uniemożliwia przedostawanie się do kabiny samochodu wszelkich pyłków i zanieczyszczeń.
  • Idealne dopasowanie oryginalnych filtrów Toyoty pomaga usprawnić pracę całego systemu klimatyzacji w Twoim samochodzie.
  • Regularne wymiany filtra kabinowego – dwa razy w roku – zapewnią komfort i bezpieczeństwo, a także przyniosą ulgę nawet alergikom oraz osobom cierpiącym na astmę oskrzelową.

Na wiosnę w powietrzu pojawiają się drażniące pyłki roślin (np. leszczyny, brzozy, żyta, piołunu) oraz inne zanieczyszczenia, odczuwalne zwłaszcza w środowisku miejskim. Dlatego już teraz wymień filtr kabinowy w swojej Toyocie i odetchnij pełną piersią.

Po intensywnym okresie eksploatacji w zimowym, zanieczyszczonym smogiem powietrzu filtr może być zbyt zanieczyszczony, aby skutecznie spełniać swoje zadanie. Jego wymiana znacznie poprawi jakość powietrza wewnątrz auta.

Czyste powietrze w samochodzie to większy komfort jazdy i lepsza koncentracja. Dlatego regularna wymiana filtra jest bardzo istotna dla bezpieczeństwa jazdy.

Umów się na serwis

PYŁKI POPULARNYCH ALERGENÓW W 1000-KROTNYM POWIĘKSZENIU

Leszczyna

Brzoza

Żyto

Piołun

CZY WIESZ, ŻE SMOG POWODUJE ALERGIE?

  • Lekarze udowodnili istnienie alergii na pył zawieszony. Jest to szczególnie uciążliwa dolegliwość, ponieważ akurat na nią nie ma odczulania.
  • Katar, kaszel i duszności u osób, które nie są alergikami, zostały potwierdzone jako objawy uczulenia na smog. Niestety, nie ma jak na razie możliwości zapobiegania tej alergii. Jedyną możliwością jest leczenie objawowe lub – co zalecają lekarze – unikanie zanieczyszczonego powietrza.
  • Od niedawna w ofercie Toyoty są filtry antyalergiczne, które nie tylko blokują dopływ spalin do kabiny, zatrzymując zanieczyszczenia, ale także dezaktywują popularne alergeny, w tym pyłki brzozy, ambrozji, życicy, tymotki oraz cedru. Z tej oferty powinny skorzystać zwłaszcza osoby ze skłonnością do alergii – w trosce o swoje zdrowie

Źródło