Optymalne
bezpieczeństwo
na drodze

 

Oryginalne klocki hamulcowe z wymianą

Oryginalne klocki hamulcowe z wymianą

Oryginalne klocki hamulcowe są doskonale dopasowane do Twojego modelu Toyoty i zapewniają odpowiednią siłę hamowania nawet w trudnych warunkach.

Umów się na serwis
  • Jakość i bezpieczeństwo Wszystkie oryginalne klocki Toyoty są zaprojektowane w taki sposób aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Na każdym etapie zużycia wydajność hamowania wciąż wynosi 100%.
  • Idealne dopasowanie Oryginalne klocki hamulcowe są doskonale dopasowane do Twojego modelu Toyoty i zapewniają odpowiednią siłę hamowania nawet w trudnych warunkach.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Dla zwiększenia bezpieczeństwa jazdy należy regularnie wymieniać płyn hamulcowy*. Serwis Toyoty wykonuje wymianę płynu hamulcowego co 30 000 km lub co 2 lata – właśnie po to, by jeździć ze spokojem ducha.

Umów się na wymianę płynu hamulcowego u autoryzowanego dilera.

Umów się na seriws

* Płyn hamulcowy ma ważne znaczenie dla zachowania pełnej skuteczności układu hamulcowego w zmiennych warunkach drogowych. Jego zadaniem jest przenoszenie siły hamowania z pompy hamulcowej poprzez przewody i tłoczki w zaciskach hamulcowych na klocki hamulcowe. Płyn hamulcowy jest higroskopijny i w miarę upływu czasu chłonie wodę, co niekorzystnie obniża temperaturę wrzenia płynu, pogarszając działanie układu hamulcowego.