Wymiana kół i opon bez wychodzenia z auta

Poczuj się jak kierowca formuły 1 podczas pit stopu

W trosce o zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa Tobie oraz naszym pracownikom, wdrażamy* nową usługę: wymianę kół i opon bez konieczności wychodzenia z auta!

W trosce o maksymalne bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników w wybranych Stacjach Dilerskich* wprowadzamy nową usługę: wymianę kół i opon bez konieczności wychodzenia z auta!

* Sprawdź dostępność tej usługi w swoim serwisie Toyoty.

Jak to działa?

1UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W SERWISIE

Wypełnij formularz, zostaw swoje dane kontaktowe i zaczekaj na telefon z serwisu z propozycją terminu wykonania usługi.

2PRZYJEDŹ DO SERWISU

Przyjedź swoją Toyotą o umówionej porze do stacji serwisowej.

3POZOSTAŃ W AUCIE

Włącz swoją ulubioną muzykę, zrelaksuje się. Nie musisz opuszczać samochodu w czasie trwania usługi.

4WYMIANA KÓŁ / OPON JAK PODCZAS PIT STOPU

Zostań w swoim aucie, a my wymienimy Twoje opony niczym podczas pit stopu w Formule 1.

5ZAPŁAĆ BEZGOTÓWKOWO KARTĄ LUB ZBLIŻENIOWO TELEFONEM

Nie musisz mieć przy sobie gotówki. Za usługę zapłacisz wygodnie kartą lub zbliżeniowo telefonem. Jeśli sobie tego zażyczysz, fakturę otrzymasz na adres e-mail.

Dowiedz się więcej

Serwis Toyoty pozostaje do dyspozycji Serwis Toyoty pozostaje do dyspozycji Sprawdź usługę door to door Gwarancje na samochody Toyota Gwarancje na samochody Toyota Sprawdź, co oferuje producent Opony wielosezonowe Opony wielosezonowe Czy warto je kupić? Toyota z kolejnym wyróżnieniem Toyota z kolejnym wyróżnieniem Najlepszy Autoryzowany Serwis 2020 Aplikacja mobilna Toyota MyT Aplikacja mobilna Toyota MyT Aplikacja mobilna Toyota MyT Aplikacja mobilna Toyota MyT Spersonalizuj ustawienia w Twojej Toyocie Spersonalizuj ustawienia w Twojej Toyocie Skontaktuj się z Dilerem Serwis Hybrydowy Toyoty Serwis Hybrydowy Toyoty Zobacz, jak Toyota dba o samochody z napędem hybrydowym Rodzaje i typy żarówek w samochodzie Rodzaje i typy żarówek w samochodzie Dowiedz się więcej Przyczyny i objawy rozładowanego akumulatora Przyczyny i objawy rozładowanego akumulatora Dowiedz się więcej Wymiana oleju Wymiana oleju Jak wymienić olej silnikowy? Sprawdź geometrię zawieszenia Sprawdź geometrię zawieszenia Umów się na wizytę w serwisie Toyoty