e-Palette – widok z przodu w planie 3/4.
Zdjęcie przedstawia prototypy Toyoty. Produkty nie są dostępne w sprzedaży.
e-Pallette
Nowa usługa mobilności dla wszystkich
e-Palette to elektryczny pojazd akumulatorowy (BEV) opracowany zgodnie z koncepcją „mobilności jako usługi” (Mobility as a Service – MaaS*), w którym oprócz napędu elektrycznego zastosowano także systemy jazdy autonomicznej opartej na połączeniu z internetem. e-Palette może służyć do transportu osób lub dostarczania im usług komercyjnych.
*Określenia „autonomiczny” oraz „mobilność jako usługa” odnoszą się do koncepcji Toyoty w zakresie świadczenia usług mobilności z wykorzystaniem pojazdów autonomicznych.
Babcia wita się w wnukiem przez wielkoformatowy ekran robota T-TR1.
Zdjęcie przedstawia prototypy Toyoty. Produkty nie są dostępne w sprzedaży.
T-TR1
Roboty wirtualne zwiększają możliwości człowieka w zakresie mobilności
Koncepcyjny robot T-TR1 Toyoty demonstruje potencjał wirtualnej mobilności oraz funkcje wzmacniające możliwości utrzymywania kontaktu z innymi osobami i miejscami.
Futurystycznie wystylizowany LQ jest wyposażony w elektryczny silnik i sztuczną inteligencję.
Zdjęcie przedstawia prototypy Toyoty. Produkty nie są dostępne w sprzedaży.
LQ
Budowanie więzi emocjonalnej z kierowcą
LQ to samochód koncepcyjny, w którym zaawansowaną technologię wykorzystano do zbudowania więzi emocjonalnej między pojazdem a kierowcą, zgodnie motywem przewodnim „nauka, rozwój, miłość”. Jest wyposażony m.in. w system automatycznej jazdy, a spersonalizowanych doświadczeń dostarcza kierowcy Yui – wydajny, interaktywny asystent obdarzony sztuczną inteligencją, który uczy się zachowań i preferencji prowadzącego pojazd. Toyota ma nadzieję, że LQ wskaże nowy kierunek w rozwoju motoryzacji i wypracuje nowy rodzaj relacji między samochodem a kierowcą.
Humanoidalny robot Toyota T-HR3 z białymi panelami korpusu i czarnymi, ruchomymi stawami.
Przedstawiono prototyp Toyoty. Produkt nie jest dostępny w sprzedaży.
T-HR3
Responsywna i zdalnie sterowana robotyka
T-HR3 naśladuje łagodne ruchy człowieka, zwiększając mobilność jego użytkownika w domu lub wydajność i bezpieczeństwo w pracy.
Nowa Toyota Mirai w kolorze niebieskim – widok z boku.
Przedstawiono prototypy Toyoty.
Nowa Toyota Mirai
Kolejny etap technologii FCEV
Przeprojektowana Mirai jest ważnym krokiem w rozwoju samochodów elektrycznych zasilanych ogniwami paliwowymi (FCEV) oraz budowy wodorowego społeczeństwa.
Autobus zasilany ogniwami paliwowymi z napisem „FUEL CELL BUS” na cyfrowych wyświetlaczach.
Przedstawiono prototyp Toyoty.
Sora – zelektryfikowany autobus zasilany ogniwami paliwowymi
Wygodny i przyjazny dla środowiska
Jego nazwa nawiązuje do obiegu wody w przyrodzie (sky/niebo, ocean, river/rzeka, air/powietrze). Autobus zasilany ogniwami paliwowymi został opracowanyz myślą o zapewnieniu mobilności wszystkim pasażerom bez emisji szkodliwego dla środowiska CO2.
C+walk T
Zdjęcie przedstawia prototypy Toyoty. Produkty nie są dostępne w sprzedaży.
C+walk T
Asystent, który sprawia, że poruszanie się jest dużo prostsze.
Stylowy C+Walk T został zaprojektowany, aby pomagać osobom, dla których ruch jest wyzwaniem, łatwiej i bezpieczniej się przemieszczać. Elektryczny, kompaktowy i zwinny, C+Walk T jest zawsze gotowy do drogi.
Micro Palette
Zdjęcie przedstawia prototypy Toyoty. Produkty nie są dostępne w sprzedaży.
Micro Palette
Robot dostawczy z niezwykłą osobowością.
Ten niepozorny autonomiczny robot został zaprojektowany do realizowania wielkich zadań. Dostawy door-to-door czy rozwożenie asortymentu po magazynie to zlecenia, które zrealizuje z uśmiechem. Bycie ludzkim to jedna z najważniejszych jego cech, dlatego może pomagać klientom z sercem.