„Zakochaj się na nowo”

Nowy spot reklamowy Toyoty wyprodukowany w Polsce

2021-02-17

W 2021 roku Toyota Motor Poland będzie obchodziła 30-lecie obecności na polskim rynku. W ciągu tego czasu Toyota stała się najpopularniejszą marką w kraju, stworzyła największą i najlepiej ocenianą przez ekspertów i kierowców sieć salonów, zainwestowała w dwie fabryki, a ostatnio zrealizowała również reklamę dla europejskiej publiczności. Spot „Zakochaj się na nowo” zadebiutował w mediach 14 lutego, w Walentynki.

„Zakochaj się na nowo”
Toyota Motor Poland we współpracy z polskimi agencjami i twórcami zrealizowała nowy spot reklamowy o nazwie „Zakochaj się na nowo”. Jest to pierwsza reklama w całości przygotowana i wyprodukowana przez polski oddział Toyoty na europejski rynek i trzecia nakręcona w naszym kraju.

Nowy spot Toyoty powstał w Warszawie, prezentując widzom w całej Europie stolicę Polski. Aktorzy wcielający się w role bohaterów otrzymali wsparcie choreografa oraz specjalnie przygotowane kostiumy, umożliwiające realną metamorfozę, bez ingerencji cyfrowych animacji.

Sesje nagraniowe odbywały się w listopadzie. Twórcom reklamy udało się jednak uchwycić pogodną aurę dzięki ograniczeniu czasu zdjęciowego do 3 godzin dziennie. Prace zostały przeprowadzone zgodnie z rygorystycznymi procedurami sanitarnymi, wymuszonymi przez pandemię.

Toyota Corolla GR SPORT – dynamiczny kompakt w sportowej stylistyce

Spot „Zakochaj się na nowo” promuje nową Corollę GR SPORT, która wnosi do gamy kompaktowej Toyoty ducha wyczynowego zespołu TOYOTA GAZOO Racing oraz sportowy design. Wersja ta wyróżnia się dwukolorowym nadwoziem, 17'' lub 18'' felgami aluminiowymi ze znaczkiem GR SPORT, czarnym tylnym spojlerem, fotelami o sportowej stylistyce oraz opcjonalnym systemem aktywnego zawieszenia.

W komfortowym wnętrzu znaleźć możemy m.in. system multimedialny z ekranem dotykowym 8'' i kamerą cofania, dwustrefową automatyczną klimatyzację, podgrzewane przednie fotele, elektryczną regulację podparcia odcinka lędźwiowego fotela kierowcy, bezprzewodową ładowarkę telefonu.

Samochód jest też wyposażony w zaawansowany pakiet systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense, układ detekcji przeszkód (ICS), inteligentny system automatycznego parkowania (SIPA) z funkcją automatycznego hamowania, przednie i tylne czujniki parkowania oraz światła główne w technologii LED.

Toyota Corolla GR SPORT to auto hybrydowe, dostępne z 122-konnym układem hybrydowym 1.8, a w wersjach Hatchback i TS Kombi także z przyspieszającym od 0 do 100 km w około 8 s napędem hybrydowym 2.0 o mocy 184 KM. Wersja GR SPORT jest dostępna z nadwoziem Hatchback, TS Kombi i Sedan.

30 lat Toyoty na polskim rynku

Toyota Motor Poland podjęła się produkcji reklamy najpopularniejszego samochodu na świecie w 30-lecie swojego istnienia na rynku w Polsce. Marka, która od lat inwestuje w naszym kraju, jako pierwsza zaczęła tworzyć profesjonalną sieć dilerów. Obecnie jest to najlepiej oceniana sieć dilerska w Polsce, wyróżniona przez ekspertów w Wielkim Teście Salonów oraz przez użytkowników w konkursie magazynu Wybór Kierowców.

Innowacyjne technologie

Polska jest niezwykle ważnym miejscem na mapie inwestycji Toyoty. W naszym kraju są zlokalizowane dwie fabryki silników i przekładni, w których są produkowane m.in. napędy hybrydowe 4. generacji opracowane i produkowane w technologii TNGA. Polska jest jedynym krajem poza Azją, w których Toyota produkuje napędy hybrydowe, a pochodzące z naszego kraju komponenty trafiają do fabryk na całym świecie.

Inwestycje Toyoty w polskie fabryki wciąż trwają. W 2022 roku ich łączna wartość wyniesie 5,5 miliarda złotych.

Polscy kierowcy wybierają Toyotę

Toyota od lat należy do najpopularniejszych marek samochodowych w Polsce. Niezwykle trudny rok 2020 marka zakończyła na pierwszym miejscu pod względem rejestracji nowych samochodów.

Grupa Toyota Central Europe pod kierownictwem prezydenta Jacka Pawlaka jest drugim najsilniejszym przedstawicielstwem Toyoty w Europie. W regionie Europy Środkowej obejmującym Polskę, Czechy, Słowację i Węgry Toyota zanotowała drugą najwyższą sprzedaż spośród wszystkich europejskich rynków.

Dowiedz się więcej

Odkryj Toyotę Corollę Cross Odkryj Toyotę Corollę Cross Stylowy i praktyczny SUV Nowe wyposażenie Corolli 2022 Nowe wyposażenie Corolli 2022 Sprawdź szczegóły Toyota dominuje na rynku Toyota dominuje na rynku Ponad 46 000 rejestracji od początku roku Toyota Corolla na wodór Toyota Corolla na wodór Pierwsze testy na torach wyścigowych Toyota liderem rynku aut osobowych w maju 2021 Toyota liderem rynku aut osobowych w maju 2021 Rośnie sprzedaż hybryd Nowa flota SunRoof Technologies Nowa flota SunRoof Technologies Firma stawia na Corolle Hybrid W Europie sprzedano już 3 miliony hybryd W Europie sprzedano już 3 miliony hybryd Sprawdź szczegóły Corolla Sedan w wersji GR SPORT Corolla Sedan w wersji GR SPORT Poznaj nową wersję kompaktowego sedana Toyota ponownie liderem na polskim rynku Toyota ponownie liderem na polskim rynku Sprawdź dane z lutego 2020 roku Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Ponad milion sprzedanych aut w 2019 roku Toyota z kolejnym rekordem sprzedaży w Polsce Toyota z kolejnym rekordem sprzedaży w Polsce Sprawdź najpopularniejsze modele Dni Otwarte w salonach Toyoty Dni Otwarte w salonach Toyoty Sprawdź atrakcyjne rabaty, poznaj nowości