Toyota Connected Car

Usługi łączności mobilnej dla nowych modeli Toyoty

22-08-2019

Standardowe wyposażenie nowych modeli Corolli, RAV4 i Camry wzbogacił nowy pakiet usług łączności mobilnej Toyota Connected Car. Jest on dostępny za pośrednictwem aplikacji Toyota MyT, którą można pobrać w AppStore oraz Google Play.

Toyota Connected Car to zestaw usług łączności przeznaczonych dla Twojego samochodu:

„Mój styl jazdy” – pozwala zapisywać i przeglądać parametry dotyczące stylu jazdy, takie jak średnia i maksymalna prędkość, przyspieszenie czy przebyty dystans.

„Z Toyoty do celu”– przesyła na telefon dane z systemu nawigacji i prowadzi do celu, kiedy ostatni fragment trasy trzeba pokonać pieszo.

„Znajdź moją Toyotę” – wykorzystuje dane z Google Maps, aby wskazać miejsce zaparkowania samochodu. Informację tę można także udostępnić innym.

„Wyślij do auta” – pozwala zaplanować podróż jeszcze przed wyjściem z domu czy biura. Dzięki aplikacji można zawczasu wysłać do systemu nawigacji w samochodzie współrzędne miejsca docelowego.

„Moje podróże” – umożliwia śledzenie trasy każdego przejazdu oraz odtworzenie jej ze wszystkimi szczegółami. Funkcja „Przypomnienia o przeglądzie” – analizuje rzeczywisty przebieg auta i na tej podstawie wysyła powiadomienia o zbliżającym się przeglądzie.

Toyota Connected Car

Zarówno usługi Toyota Connected Car, jak i aplikacja Toyota MyT są oferowane i aktualizowane za darmo. Planuje się, że aplikacja będzie rozbudowywana o kolejne funkcje, które umożliwią większą integrację i lepszą komunikację z samochodem za pomocą telefonu.

Usługi łączności i cyfrowe funkcje mobilne to obecnie jeden z głównych kierunków rozwoju motoryzacji. W przyszłości staną się niezbędnym elementem wyposażenia każdego samochodu.

Nowe generacje Corolli, RAV4 i Camry zadebiutowały na europejskim rynku w tym roku. Zostały one zaprojektowane na bazie nowej platformy TNGA i zostały wyposażone w napędy hybrydowe czwartej generacji. Auta wyróżniają się atrakcyjnym designem, sztywnym nadwoziem o nisko położonym środku ciężkości oraz bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi..

Dowiedz się więcej

Samochody rodzinne Samochody rodzinne Samochody miejskie Samochody miejskie E.ON Foton stawia na hybrydowe Corolle E.ON Foton stawia na hybrydowe Corolle Do floty trafi 120 nowych hybryd Toyota najpopularniejszą marką w Polsce Toyota najpopularniejszą marką w Polsce Nowy rekord sprzedaży hybryd Odkryj Toyotę Corollę Cross Odkryj Toyotę Corollę Cross Stylowy i praktyczny SUV Nowe wyposażenie Corolli 2022 Nowe wyposażenie Corolli 2022 Sprawdź szczegóły Toyota dominuje na rynku Toyota dominuje na rynku Ponad 46 000 rejestracji od początku roku Toyota Corolla na wodór Toyota Corolla na wodór Pierwsze testy na torach wyścigowych Toyota liderem rynku aut osobowych w maju 2021 Toyota liderem rynku aut osobowych w maju 2021 Rośnie sprzedaż hybryd Nowa flota SunRoof Technologies Nowa flota SunRoof Technologies Firma stawia na Corolle Hybrid Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Ponad milion sprzedanych aut w 2019 roku Toyota z kolejnym rekordem sprzedaży w Polsce Toyota z kolejnym rekordem sprzedaży w Polsce Sprawdź najpopularniejsze modele