Toyota Connected Car

Usługi łączności mobilnej dla nowych modeli Toyoty

22-08-2019

Standardowe wyposażenie nowych modeli Corolli, RAV4 i Camry wzbogacił nowy pakiet usług łączności mobilnej Toyota Connected Car. Jest on dostępny za pośrednictwem aplikacji Toyota MyT, którą można pobrać w AppStore oraz Google Play.

Toyota Connected Car to zestaw usług łączności przeznaczonych dla Twojego samochodu:

„Mój styl jazdy” – pozwala zapisywać i przeglądać parametry dotyczące stylu jazdy, takie jak średnia i maksymalna prędkość, przyspieszenie czy przebyty dystans.

„Z Toyoty do celu”– przesyła na telefon dane z systemu nawigacji i prowadzi do celu, kiedy ostatni fragment trasy trzeba pokonać pieszo.

„Znajdź moją Toyotę” – wykorzystuje dane z Google Maps, aby wskazać miejsce zaparkowania samochodu. Informację tę można także udostępnić innym.

„Wyślij do auta” – pozwala zaplanować podróż jeszcze przed wyjściem z domu czy biura. Dzięki aplikacji można zawczasu wysłać do systemu nawigacji w samochodzie współrzędne miejsca docelowego.

„Moje podróże” – umożliwia śledzenie trasy każdego przejazdu oraz odtworzenie jej ze wszystkimi szczegółami. Funkcja „Przypomnienia o przeglądzie” – analizuje rzeczywisty przebieg auta i na tej podstawie wysyła powiadomienia o zbliżającym się przeglądzie.

Toyota Connected Car

Zarówno usługi Toyota Connected Car, jak i aplikacja Toyota MyT są oferowane i aktualizowane za darmo. Planuje się, że aplikacja będzie rozbudowywana o kolejne funkcje, które umożliwią większą integrację i lepszą komunikację z samochodem za pomocą telefonu.

Usługi łączności i cyfrowe funkcje mobilne to obecnie jeden z głównych kierunków rozwoju motoryzacji. W przyszłości staną się niezbędnym elementem wyposażenia każdego samochodu.

Nowe generacje Corolli, RAV4 i Camry zadebiutowały na europejskim rynku w tym roku. Zostały one zaprojektowane na bazie nowej platformy TNGA i zostały wyposażone w napędy hybrydowe czwartej generacji. Auta wyróżniają się atrakcyjnym designem, sztywnym nadwoziem o nisko położonym środku ciężkości oraz bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi..

Dowiedz się więcej

Nowe modele RAV4 i Corolla Nowe modele RAV4 i Corolla 5 gwiazdek w testach Euro NCAP 2019 Samochody rodzinne Samochody rodzinne Samochody miejskie Samochody miejskie Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Ponad milion sprzedanych aut w 2019 roku Toyota z kolejnym rekordem sprzedaży w Polsce Toyota z kolejnym rekordem sprzedaży w Polsce Sprawdź najpopularniejsze modele Dni Otwarte w salonach Toyoty Dni Otwarte w salonach Toyoty Sprawdź atrakcyjne rabaty, poznaj nowości Toyota z rekordem rejestracji w Polsce Toyota z rekordem rejestracji w Polsce Dowiedz się więcej Toyota sprzedała w Polsce już 66 585 hybryd Toyota sprzedała w Polsce już 66 585 hybryd Dowiedz się więcej Corolla liderem rynku w Polsce Corolla liderem rynku w Polsce Sprawdź liczbę rejestracji Toyota Corolla liderem sprzedaży w Polsce Toyota Corolla liderem sprzedaży w Polsce Dowiedz się więcej Toyota powalczy o tytuł Samochodu Roku 2020 Toyota powalczy o tytuł Samochodu Roku 2020 Sprawdź szczegóły Toyota liderem rynku samochodowego Toyota liderem rynku samochodowego Dowiedz się więcej